Čištění automobilů - nejlevnější čistění aut, Písek

Služby

Ruční mytí vozidel - bez vody

Tato služba spočívá v ručním mytí vozidla, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba

Tato služba spočívá v ručním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici, výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna. Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

Kompletní čištění interiéru - horkou párou

Čištění horkou párou je šetrné nejen k vašemu autu, ale i k životnímu prostředí. Působení vysokého tlaku páry zbaví Váš automobil bakterií a mikroorganizmů. Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici, výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna. Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.

Mobilní služby

Přijedeme za Vámi, Vaše auto vyčistíme na místě zevnitř, zvenku a v čase, kdy to vyhovuje Vám. Potřebujeme jen přísun vody a elektrického proudu.

Renovace světel

Neplaťte za drahou výměnu světlometů, když je stačí renovovat. Profesionální obnova vrací původní vzhled Vašim světlům, zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnějším pro ostatní řidiče.