Čištění automobilů - nejlevnější čistění aut, Písek

Služby a Ceny

Ruční mytí vozidel - bez vody

Tato služba spočívá v ručním mytí vozidla, vyčištění oken a vytření rámů dveří.
CENA: 80,- až 130,- Kč /cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla

Ruční mytí a čištění interiéru suchou cestou – běžná údržba

Tato služba spočívá v ručním mytí vozidla. Kompletní úklid interiéru, důkladné vysátí, umytí a ošetření plastů, vyčištění oken a vytření rámů dveří.
CENA: 350,- až 550,- Kč /cena se odvíjí od stavu a velikosti vozidla

Kompletní čištění interiéru

Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici, výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna. Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.
CENA: od 800,- Kč /cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla

Kompletní čištění interiéru - horkou párou

Čištění horkou párou je šetrné nejen k vašemu autu, ale i k životnímu prostředí. Působení vysokého tlaku páry zbaví Váš automobil bakterií a mikroorganizmů. Vyčistíme přístrojovou desku včetně průduchů, stropnici, výplně a rámy dveří, profesionálně vysajeme vozidlo i na méně dostupných místech. Vyčistíme sedadla čalouněné i kožené. Vyčistíme a ošetříme veškeré plastové díly, naimpregnujeme kožený interiér, odstraníme zvířecí chlupy, zápach po kuřákovi, vyčistíme okna. Vše provádíme značkovou autokosmetikou renomovaných značek.
CENA: od 700,- Kč /cena se odvíjí od stavu znečištění a velikosti vozidla

Mobilní služby

Přijedeme za Vámi, Vaše auto vyčistíme na místě zevnitř, zvenku a v čase, kdy to vyhovuje Vám. Potřebujeme jen přísun vody a elektrického proudu.
CENA: Dle dohody, podle poskytnutých služeb

Renovace světel

Neplaťte za drahou výměnu světlometů, když je stačí renovovat. Profesionální obnova vrací původní vzhled Vašim světlům, zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnějším pro ostatní řidiče.
CENA: 300,- Kč/1ks